آموزش فوروارد ایمیل در سی پنل cPanel + ویدئو آموزشی

آموزش فوروارد ایمیل در سی پنل

در مقاله آموزش قبلی نحوه آموزش ساخت ایمیل در سی پنل cpanel را با هم آموختیم. پس از ساخت ایمیل شاید به هر دلیلی نیاز داشته باشید تا ایمیل های دریافتی را به حساب Gmail یا Yahoo خود داشته باشید و یک کپی از آن‌ها در سیستم برای خود ذخیره کنید.

برای این منظور قابلیتی در تمامی سیستم‌های ایمیل وجود دارد که در سی پنل cPanel هم مشاهده می‌کنید و آن قابلیت فوروارد کردن FORWARD ایمیل هاست. این ابزار به شما کمک می‌کند تا به راحتی ایمیل‌هایی را که دریافت می‌کنید را به صورت خودکار فوروارد کنید و به آدرس ایمیل دیگر ارسال کنید. برای این کار در ادامه با آموزش فوروارد ایمیل در سی پنل cPanel همراه فراداده باشید.

آموزش ویدئویی فوروارد ایمیل در سی پنل cPanel

برای آشنایی با آموزش فوروارد ایمیل در سی پنل cPanel و آشنایی می‌توانید ویدئوی زیر را مشاهده نمایید:

آموزش فوروارد ایمیل در سی پنل cPanel

1. برای فوروارد کردن ایمیل وارد پنل سی پنل cPanel شوید و از گروه Email گزینه Forwarders را انتخاب کنید.

2. در مرحله دوم روی گزینه Add Forwarder را انتخاب کنید.

3. در این مرحله از آموزش فوروارد ایمیل در سی پنل cPanel به ترتیب تصویر زیر ابتدا آدرس ایمیل را وارد کنید (برای مثال اگر آدرس ایمیل شما info@persianscript.ir است شما فقط بخش info را وارد کنید). در بخش بعدی دامنه سایت را انتخاب کنید و در بخش سوم باید مشخص کنید که ایمیل های دریافتی به چه آدرسی فوروارد شوند مثلا یک آدرس Gmail. در نهایت روی گزینه Add Forwarder کلیک کنید.

به همین راحتی می‌توانید ایمیل های دریافتی خود در هاست را به یک آدرس دیگر ارسال کنید. در ادامه با آموزش های بعدی cPanel همراه ما باشید. در صورتی که نظر یا تجربه ای درباره آموزش فوروارد ایمیل در سی پنل cPanel دارید، در بخش دیدگاه‌هابا ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *